Idzie wolniej, ponieważ kontrolują one rowerze? Pytanie wybierany Frooma

Niezwykle wyważona Tour de France, w którym zlecenie po pierwszej tercji wyścigu jedenastu najlepszych zawodników ułożone w przedziale czasowym 61 sekund, jeszcze przeciwieństwie do dramatu na torze niezwykle cichej poza sceną.

To jest pierwszy wolny dzień zmienił się, gdy zespół Sky był zdecydowanie sprzeciwiają się aluzje do tego, że jej lider i wiodący człowiek Chris Froome kolejność nie zdominowanym jak poprzednio, ponieważ nacisk kładzie się bardziej na zmechanizowanym walki z dopingiem.

w sobotę wieczorem gdy doskonałą wydajność w nawigacji, aby wygrać ósmyetap i budować istniejącą małą przewagę na pierwszym miejscu, Chris Froome proroczo powiedział: „Nie mam wątpliwości, że niektórzy ludzie zaczęli już liczyć moje wskaźników statystycznych Kongresu, aby udowodnić, że znowu odbiegają od normy”.

dwa dni później, jego słowa wypełnione. W regularnych konferencji prasowej dziennikarze w pogoni za tym, dlaczego nie froom pierwsze tak wysokie prowadzenie jak w poprzednich latach, gdy pierwszy etap górski zazwyczaj w stanie znacząco jazdy.

„Zaatakował cię w tym roku w Pirenejach mniej kontroluje silniki kół są coraz bardziej powszechne? „było pytanie. Zdumiony Froom nie mieliśmy szansy się bronić, jego zespół obronny natychmiast wyszedł Sir Dave Brailsford. „Znajdź silnik jest teraz bardzo proste.Każdy, kto weźmie go do Tour de France, musiałby być idiotą „, powiedział Brailsford zauważył.

Rowery pod kontrolą

Międzynarodowa Unia Kolarska (UCI) w tym roku na Tour Brał pomóc Imager, które wykorzystują publicznie wykazać w praktyce. Etapy przenieść komisarzy na motocyklach, którzy Imager skanowanych klatkę koła poruszającego i znaleźć gdzieś, że nie przegrzewać. byłoby to wyraźnie wskazuje na obecność motocyklu.

W końcu królewski etap w Andorze były również w akcji więcej promieni rentgenowskich. Razem urzędnicy prowadzone setki kontroli, w tym około dziesięciu na obu kołach Froomových. Jeszcze bez znalezienia.

„rower Chris’ jest sprawdzany częściej niż innych konkurentów.Mamy nawet maila z UCI, w którym jesteśmy wdzięczni, że działa większość zespołu w Tour de France. Jeśli ktoś jest na tyle głupi, żeby wziąć motocykl, potem został złapany bardzo wcześnie „, powiedział Brailsford.

Froom przed rozpoczęciem Tour de France kilka razy rozmawialiśmy o tym, że ten rok jest uważany za najtrudniejszy w jego karierze i on nie chce popełnić tego samego błędu jak w poprzednich latach, kiedy oczywiście brakowało mocy w ostatnim trzecim tygodniu. Dlatego też, w początkowych stadiach Starałem się iść konserwatywny, nie atakują tyle oszczędzać energię.

Podobnie zaczyna się teraz jego największy rywal, który po rezygnacji Alberto Contador himalaista Kolumbijczyk Nairo Quintana. „Widzieliście go ciągle wisi na moim tylnym kole? Jest tam jak cień.Jakby utknął klejem, „ona dziwili Froom. Również Quintanova taktyka nie jest zupełnie nieczytelny ulubiony dotąd nie popełnił żadnego

próba. To nie jest Tour de France w tym roku, bardziej dramatyczne i bardziej interesujące.