Jagr zbliżył drugie miejsce. W głowie mam przezwyciężyć mówi Messiera

Trzynaście lat piastował to stanowisko, ale jego czas nadchodzi powoli. Marc Messier był przez wiele lat drugim najbardziej płodny mężczyzna NHL w sumie 1887 punktów, ale ma to miejsce wkrótce Jaromir Jagr. Czeski napastnik Florydzie w nocy z Winnipeg (3: 4 po rzutach karnych) dodaje inny pomóc i aby zrównoważyć bilans swoich byłych kolegów z New York Rangers potrzebuje tylko trzech punktów

Duża impreza kropka mogła złapać wcześniej. przerwy świątecznej. Nocą zagrać jutro w Kolorado i na Florydzie przed przybyciem świąteczną atmosferę, złapali Panthers krajowy walkę Buffalo, Boston i Detroit.Jest to również szansa dla Messiera.

„Byłem tam, kiedy przekracza granicę, to bez wątpienia,” legenda powiedział NHL.com. „Ja naprawdę nie wiem, czy byłoby to możliwe, ale chciałbym bezpośrednio Jaromir przenieść na drugie miejsce pogratulował „

WIDEO. Jágrův numer pozycji 1884

Legenda Kladno będzie również od bardzo bardzo dawna ostatni twarzy, że sześciokrotny zwycięzca Stanley cupu w tabeli przezwyciężyć. Messier udało się zebrać 1.887 1.756 punktów w grach Jagr potrzebna do 1884 punktów 1660 dopasowania następny aktywny gracz, który podąża za nim jest Joe Thornton w 25. miejscu. Brodacz z San Jose ma 1360 punktów.Takie Alexandr Ovečkin i Sidney Crosby jeszcze tysiąc punktów…

łysy Bourák Messier zdecydowanie na ich zwolnienia z drugiej pozycji nie oglądać negatywne. „Oglądam go z tą samą pokorą jak Gordie Howe patrzyła mu przeskoczyć Wayne Gretzky. Jest to okazja, która może zainspirować nową generację graczy i ustawić je do nowych granic „, wyjaśnia swój pogląd.

Z Jagr ponadto, że dzielił szatnię New York, dobrze zna go i jego zdolność przyznaje. Do tej pory sam Messier zaskoczony kariera to w punktach przeciągnięty być tak wysokie.I prawdą jest, że pętle na lodzie nigdy naprawdę excel, ale był kapitanem Edmonton, w czasach swojej świetności, a statystyki pisał stale.

Fakt, że przezwycięża Jagr nie ponosi tak trudne również dlatego, że wiedział, że taka chwila nadejdzie. Ponadto uznaje dorobek czeskich hokeistów z Europy. „W głowie mi pokonał dawno temu. Łączna liczba punktów zgromadzonych jako profesjonalista, jest niesamowity, „myśli. Jagr w KHL zarządzane 146 punktów, więcej niż sto numerków w barwach Kladno.

Jagr jest aktualnie graczem anomalię, ale Messier udało grać długo kariera zakończyła się w 2004 roku w wieku 43 lat.W ten sposób bardzo dobrze rozumie, co idziesz przez Jagr. „Bardzo trudno jest w ogóle treningu dobrze przygotować i to zrobił, a czego unikać podczas wszystkich urazów,” powiedział, a on wciąż był oszołomiony z formy. Według Messierových słowa jeszcze nie patrzeć na początku koniec kariery czeskiej legendy.

< p> „Kiedy widzisz go na lodzie, to nadal wymaga krążka i starają się dotrzeć wszędzie. Oczywiście jest to trudne do przewidzenia, ale jak dotąd nie wydaje się dzieje powoli.”