Piłka nożna Manchester United nieszczęśliwy, krytykuje Scholes

Louis van Gaal w lecie przejął stery w Manchesterze United, a dwie trzecie w tym sezonie jest na dobrej drodze do opanowania języka angielskiego przyniósł powrót do Ligi Mistrzów. Sposób zawodnicy, ale nie spotkał się ze zbyt wielkim entuzjazmem, a teraz zaczął krytyków także dawny pomocnik Paul Scholes…

„Przykro mi to powiedzieć, że w tej chwili mam zespół problemem utworu Louis van Gaal i mieć pociecha. w środę, choć pokonał Burnley, ale było Burnley, który był w pierwszej połowie dużo lepiej. Piłka Wielka bywa nieszczęśliwy, „ powiedział były angielski reprezentacja w niezależnym.

Czerwoni ostatni rok po katastrofalnym roku pod David Moyes i krępujące początek tego sezonu obecnie mają przyzwoite rezultaty.W ciągu ostatnich czterech rundach uhrál dziesięć punktów i trzyma Premier League trzecie miejsce, zgodnie z Scholes ale gra zbyt ostrożnie i zaprzeczyć tradycji ofensywną grę, która na Old Trafford w ciągu ostatnich dwudziestu pięciu lat panował pod kierunkiem legendarnego sir Alexa Fergusona.

< p> „podczas mojej kariery, kiedy zatrzymał nagranie do przodu lub spróbuj paszporty ryzykownych, które mogą otworzyć obronne, wynik był zawsze taki sam. kierownik zatrzymałem wdrożenia. wróciłem do zespołu i kiedy ponownie rozpoczęty robić, co chciał, „ wspomina Scholes.

” Historia United został zbudowany na ofensywny futbol, ​​co nie zawsze oznacza, że ​​zespół zachowa czyste konto i niech ataku.Jak myślisz, dlaczego Stany mieli przez lata jednym z najlepszych bramkarzy na świecie? Są one potrzebne, ponieważ zespół został wielu graczy, którzy koncentrowali się na ofensywie, „ powiedział były pomocnik, który dla Czerwonych Diabłów grał od 1994 do 2013 roku i wygrał je jedenaście tytułów mistrzowskich.

Louis van Gaal, który obecnie przygotowuje się do poniedziałkowego meczu pucharowym na boisku Preston North End, mimo krytyki spoczywa. „nie przeszkadza mi o niej. Paul Scholes jest jednym z widzów i fanów może nas krytykować, „ powiedział doświadczony holenderski strategiem, który ma kontrakt na Ajax, Barcelona i Bayern Monachium w drużynie narodowej.