Slovan wygrał kanadyjski obrońca Foster NHL

Bratysława. Słowacki uczestnikiem Kontinental Hockey League (KHL) Slovan Bratysława zdobył znacząco wzmocnić obronne.

Z zespołem zarządzającym w ramach rocznej umowy uzgodnionego 32-letni kanadyjski Kurtis Foster, który ma na swoim koncie ponad 400 rozegranych w NHL granicą. Krajči: nadchodzi wielka ilość

Foster ważną umowę, z zastrzeżeniem bardziej centralne sprawdzić biuro rejestru gracza (CIB) w Moskwie. Poinformował oficjalnej stronie słowiańskie.

„Z Kurtis Foster przychodzi do naszej obrony doskonałej jakości. Jest dobrze zbudowany odtwarzacz z twardym strzał, który ma duże doświadczenie w NHL.Ostatni sezon był jednym z silną obronę wsparcia Zagrzebia i za najlepszą bekom z ligi, o czym świadczy jej udział w Meczu Gwiazd KHL „, powiedział dyrektor generalny internetowej klubu Słowianin Maroš Krajči.

Slovan mu liczymy grę w stanie niezrównoważonym, a na pewno będzie wśród najvyťažovanejších drużyny rywali. „Umowa obejmuje roczną umowę jeszcze zostać zarejestrowane siedziby KHL w Moskwie.

obrońca (196 cm, 100 kg) NHL wyrwać junior Ontario Hockey League, gdzie zespół Peterborough Petes wśród kluczowych strzał z zespołu. w 2000 roku w 2 runda pick od 40.Miejsca wybrał Calgary Flames.

W klubie jednak, pochodzący z miejscowości Karp w stanie Ontario w swojej karierze nigdy chodzić. NHL spotkała się po raz pierwszy w roku 2002/2003, kiedy to po wielkim sezonie w gospodarstwie Chicago Wolves pociągnął kilka spotkań do Atlanty, gdzie pracował prawie dwa sezony.

Aby w pełni Profiliga przedarł się do Minnesota Wild koszulce grał przez cztery lata. W uzupełnieniu do Atlanty i Minnesota ubrani w koszulki i NHL Tampa Bay, Edmonton, Anaheim, w stanie New Jersey i Filadelfii ostatni.

lockoutovom roku 2012/2013 inter Flyers grał także w fińskim Tampere Tappara, który wstąpił na 13 meczów.Następnie zakotwiczone przez rookie KHL Medveščak Zagrzeb, prawo w roku otwarcia w drugiej najlepszej lidze świata był zdecydowanym liderem defensywy Zagrzeb. Medveščak zmiana trenera

„Oferuję Medveščak przyjąłem zaproszenie do działania w KHL, który uważam za jeden z najlepszych lig świata. Są ludzie, o których słyszałem wiele pozytywnych, jak i zwolenników. Nie mogę się doczekać nadchodzi w ładne miasto „, zacytował słowa oficjalna internetowej Medveščak Webera.

Dla štyridsaťjedenročného sternik będzie Medveščak pierwszą zagraniczną wyzwanie data trenerskiej karierze. „Wielu moich dawnych kolegów pracujących w Europie. Skontaktowałem się z nimi w celu uzyskania przydatnych informacji.Ogólnie, byłem zaznajomiony z konkurencją, a zespół gra. Pamiętaj, aby wyglądać jeszcze rekordowe wyniki z ostatniego sezonu „, powiedział nowy szef zmiennika ławce Zagrzeb.

Weber zaczął obniżać zawody zagraniczne jako asystent. Później przejął East Coast Hockey League Cincinnati Cyklony, gdzie służył cztery lata. Od sezonu 2010 / 2011 przejęła AHL Rochester Americans i kolejnych dwóch latach doprowadził w tym samym konkursie w San Antonio Rampage. Później klub sprawuje funkcję dyrektora do operacji hokejowych.

Ostatni sezon był w Medveščak i Słowacki obrońca Ivan Švarný którego ale zdobył autokarów Ľubomír Pokovič do Dinamo Mińsk.