Turcy rozstrzyga spory! Kłótnie premię za euro i późne noce w hotelu

z Francji | Chorwacja popełnił samobójstwo niesamowitą przeciwko Republice Czeskiej. I Turcja nie jest jeszcze stara. Największy zespół Ace Arda Turan jest sprzeczna z trener Fatih Terimem ponadto, że gra słabo, a fani gwizdać na niego. Mimo to, Wtorkowa przeciwnik czeski futbol ma moc, że nie można lekceważyć, choć nadal nie pojawił się na EURO.

To będzie wszystko. Nadzieja na trzech punktach, że Republika Czeska może przejść, aby przejść do ośmiu finałów. Będzie przeciwko Arda Turan Nuri Sahin,, Hakan Çalhanoğlu, jest to ogromna siła zdolnościami wszelkiego rodzaju. Ponadto, strona turecka nie czuł ryzyko poślizgu pomiędzy górną szesnastu Europy. Ale gra jeszcze nie jest wiele warte.

Turcy są pod ostrą krytyką.Nie tylko przez ekspertów, ale także uzyskiwanie wybity przez swoich fanów, którzy za nimi przyszedł do Francji. Najtrudniejsze obraz przeciwko Hiszpanii.

Prawie cała druga połowa gwizdnął na swojej największej gwiazdy. Gwizdnął i gwizdnął i gwizdnął…Arda Turan następnie zatrzymał się umieścić piłkę podczas gry pod wyłączną i pokazał każdy podniesiony kciuk. Taki ironiczny „dziękuję kabrňáci”.

Gwiazdy półksiężyc jak Terimovu wybór pseudonimu teraz z pewnością nie świeci. W grupie mają dwie straty, nie strzelił gola, cztery otrzymały.

Cóż, jednym z powodów jest z pewnością tym, który wobec ludzi z Morza Czarnego były dwa zespoły, które przezwyciężyć wszystko. Chorwacja i Hiszpania są cięższe kalibry. Ale za jego marnej pozycji Turcja może również w dużej mierze sam.Wewnątrz starć, które rozpoczęły samodzielne wchłania Burak Yilmaz.

Po pierwsze, Pekin Guoan napastnik ma jeden nad innymi ostrymi oskarżeniami. Na początku czerwca okazało się, że pobił swoją ciężarną żonę, z którą ma dwie letnią córkę Nazli. Para mówi się, że rozwód, problemy z ich związku powinien ciągnąć od początku tego roku.

A gracz 30-lat jest również za obecnych rozbieżności w tureckiej drużynie narodowej. Zaczęło się niemal natychmiast po meczu jesieni w Pradze. Yilmaz nie grać tak dobrze jak przed meczem. W kwalifikacjach wziął sześć z dziesięciu meczów.

rzeźba składki za procedurę, 500.000 euro. I się zaczęło. Yilmaz dano mniej niż tych, którzy grali bardziej logicznie, ale nie zgodził się.Więc podszedł Ardo, które każdy zespół bierze jak jego starszy brat i rozwiązać każdy problem z nim. Tym razem kapitan musiał udać się do trenera, czy dla Yilmaz wstawiam.

„To nie twoja sprawa. Po prostu staram się grać mój najlepszy „ona obchodzić się z Ardo Terim szybko i zwięźle. Może to byłoby na tyle i więcej smáznout to nie. Ale w przypadku Terimovi pozostał, dotknął go i kapitan dostał szału.

Wiele tureccy dziennikarze nawet opisał napiętą atmosferę przed meczem konferencji prasowej przed Hiszpanii. Na usiedli tylko Terim Arda. Nie raz na siebie dwóch mężczyzn spojrzał. „Jak gdyby istniały dwa światy podzielone przez grubą ścianę,” powiedział.

I jest jedna rzecz, która Terima wybierany.Obrońca Gökhan Gönül z Fenerbahce ma nową umowę na jedenaście dni bez pracy, jeśli coś nie dostać szybko. Twarda rozwiązuje swoją przyszłość.

Tak, że się późno, nawet przed pierwszym meczem z Chorwacją. Gonul był w pokoju hotelowym z Ardy nawet z výtečníkem Yilmaz. Aż do trzeciej nad ranem zadzwonił do swojego agenta, a następnie zdemontować kolegów z drużyny. Pomieszczenie świeciło jasno omówione.

przebudzony Terima, on wpadł do pokoju i wszyscy troje Adipala na stosie. Tureckie media przyszedł do swego rodzaju rekonstrukcji sytuacji. Trener miał graczy serwo, że w dniu, o trzeciej po południu wchodzącego mistrzostwo.Po czym Gonul powiedział, że musi zająć swoją przyszłość, i że to dla niego ważne. „Ważniejsze od reprezentacji?!” Terim musiał zapytać.

Następnie zespół zwłaszcza w meczu z Hiszpanią widziano rezygnację. . Może to w przeważającej części doskonałym wprowadzeniem i Álvaro Morata et al, dość szybko było 2: 0, ale na tyle mówi się wydajność odzwierciedlenie tych starć

Turcy są daleko od wszystkiego, nie pakować.. EURO grupy przedmiotów powinny zostać zwrócone do gry i zrobią trzy punkty, aby awansować. Jednak będą musieli poprawić dramatycznie jeszcze straszny wynik 0: 4.

gracz ma. Arda Barcelona, ​​Sahin z Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen z Calhanoglu…Dla takich graczy, Czechy nie mogą radować. Ale znowu razem „zespół”.Jest to ważne słowo wtorek prawdopodobnie mogą odgrywać bardzo istotną rolę

. Więcej na EURO 2016 we Francji, czytaj TUTAJ & gt; & gt; & gt;