Zaczęli źle, teraz one przybrać formę. Rywale Slovan i Trnava wygrywa

Bratysława. Slovan Bratysława lub Spartak Trnava nie wprowadzić idealny sezon 2015/2016 i oba zespoły zeszły poprzez wymianę Coaching. Obecnie na koncie serię czterech zwycięstw w pierwszej lidze.

Slovan w sobotę 13 rowery udało Stadion Spartak Myjava 2: 0TH Bohater stał doświadczony zakončovateľ Róbert Vittek.

Odtwarzacz Państwa-up słowacka reprezentacja jest najpierw 21 minut, aby grać z domowych graczy defensywnych i bramkarz Matus gruszek. A dziesięć minut później z nagłówka ustawić ten sam końcowy wynik.

„Myślę, że możemy być zadowoleni. Przyjechaliśmy tutaj, aby wygrać, co nam się udało.Zdobyłem dwa trafienia, może jeszcze trochę może dodać „rozważała Vittek w nadawczej Dajto.

” Trzy punkty są sprawiedliwie nasz. Skorzystaliśmy z błędem na miasto i przenieśliśmy się na drugim miejscu w tabeli. Chcielibyśmy kontynuować ustalony trend. „

W tym samym stosunku Trnava przed ponad 10-osobowa wizyty we własnym City Arena pokonał graczy FC DAC 1904 Dunajska Streda. I jak Slovan w sobotę znaleźli shooter dvojgólovým.

Vittek naśladowane argentyński strzelec David Depetris zakup widocznie przeszedł obraźliwe produktywność Spartacus – odpokutował za żenujące porażki wtorkowej 0: 3. vs. druga liga MFK Košice

„Po pierwszym trafieniu, możemy wykonywać nasze. taktyka – do ataku na przeciwnika i pozwól kiełkować w kontratakach.Niech spotkanie będzie pod kontrolą Dunajska Streda, ale piłka nożna jest prawdą, że ten, kto daje cele, zwycięży „oceniana według oficjalnej stronie trenera Spartacus Ivan Hucko.

” To był trudny mecz, zdobyliśmy cenne punkty. Chwała za wykonanie całego zespołu.

Oczywiście, David zdobył dwa razy, i innych, ale pracowałem i wyniósł zbiorowej wydajności, „powiedział trener Trnava

Już w piątek szokująco MŠK Žilina wybuchnął 0:.. 4 na trawniku Zlate Moravce

< p> w pozostałej części sobotę pojedynki MFK Ružomerok domu ulegli FK Senica najbliżej róŜnice 0: 1 i urzędującego Champion Słowacji AS Trencin przed pustymi trybunami zatriumfował nad FO ZP Sport Podbrezowej. 2: 1, dzięki wygranej strzelec prąd najlepszy strzelec fortunaligového Matusa Bera

< p> 13Koło zostało zamknięte w niedzielę showdown rekrutuje ekstraklasa MFK Zemplin Michalovce – MFK Skalica. Home Michalovčan uda 3: 1, mimo zaległości 0: 1

Głównym celem wizyty Lubomira Ulricha 14 minut odpowiadając karny Kopomá hiszpański Legionista Samuel Bayón.

Po zmianie stron spotkanie na temat losów dwóch interwencji w krótkim czasie zdecydowała Stanislav Danko.

Zemplin tohtosezónnu zrównoważyć wzajemne salda Skaličan 1: 1 Revanšovali jest w miejscu z najbliższego porażki 0: 1. W drugiej rundzie

Więcej na stronie naszego sponsora: browarmaryensztadt.pl