Znowu stała współpraca operacyjna Kopitar – Gaborik

Los Angeles. Również współpraca inwazyjne Anze Kopitar Marian Gáborík w poprzednim sezonie silnie podpisał zysku za Stanley Cup Hokeiści Los Angeles Kings.

słoweński konstruktywne położenie środka podzielony pąki i poręczny słowacki zakončovateľ strzelania ważnych goli. Nagle lepiej zobaczyć

Wprowadzenie nowego sezonu nie był dla dwóch graczy idealny. Z powodu urazów i przymusowej nieobecności zapaśniczej osiągniętych w otworze 17 pojedynki nowy rok konkurencja tylko 2 bramki i 2 asysty.

Gaborik brakowało ośmiu pierwszych 11 meczach sezonu Kopitar brakującego na lodzie w trzech meczach.Ale przyjdzie sobota a upłynął gładkiego zwycięstwa nad Vancouver 5: 1, w którym te dwie gwiazdy Królów uczestniczył cel i wspomaganego.

Gaborik otworzył konto strzał sezonu i najlepsza szansa współpracy punktacji wznowił pracę. Kopitar do Los Angeles Rejestru powiedział:

„.. To było lepsze niż w poprzednich meczach Nagle lepiej widzieć lepiej rozbić krążki niepotrzebnie ich nie stracić w tym meczu trzeba budować na przyszłość” No. to jest po prostu o nich

na początku sezonu, produktywność Los Angeles zależało szczególnie obraźliwego Tanner Pearson, Jeff Carter, Tyler Toffoli. w 9 meczach taktowany aż 17 goli, 17 asyst i a plus 24 punktów.Teraz po raz kolejny zwracamy się do Gáborík z Kopitar i Justin Williams.

„To nie chodzi tylko o mnie czy Marian Nasz każda udana impreza jest efektem współpracy wszystkich pięciu graczy, którzy są na lodzie Strong zakład ma Willy.. (Justin Williams – red.) I dodano również obrońcy. musimy uznać, że wszyscy pięć były aktywne i stanowiły gry. to jest droga do sukcesu „, powiedział Kopitar.

w środę gracze w Los Angeles prezentowane na lodzie wielkim rywalem Anaheim. Zarówno zespoły spotkają się po raz pierwszy od pamiętnej bitwy półfinale Konferencji Zachodniej z zeszłorocznego sezonu, kiedy królowie pokonać Kaczki w siedmiu meczach. 6: 2-ta Gaborik zdobył w tej serii 6 goli i 4 asysty też